Masters of the ring in het Zonnehuis |
|
zaterdag 15 maart 2008 |
Op 18 mei a.s. zal in de enige echte bokstempel van Amsterdam, het Zonnehuis, het vechtsport gala Masters of the Ring plaatsvinden. Naast diverse A partijen en een sterk B programma zullen er ook 2 MMA partijen te zien zijn. Diverse Amsterdamse vechters zullen de eer van de Hoofdstad hoog houden.
De eer van Amsterdam
Alexander Krueger, een bikkelharde knokker uit de kampioenstal van Ivan Hipolyte zal zijn stad, Amsterdam verdedigen tegen Humsley een bijzonder onberekenbare vechter die niemand maar dan ook niemand uit de weg gaat en maar met één doel afreist naar de hoofdstad Amsterdam en dat is om de winst mee terug te nemen naar Tilburg.
Bikkelharde stads-derby
Niemand minder dan Arafat Lallouchen bekend van eurosport staat op het programma tegen de verschrikkelijk harde Cedric Badboy Burgzorg uit de stal van Thom Harinck. Een stadsderby dus die alle fundamenten onder het Zonnehuis zal laten trillen!
Lees meer op: . |