De LEO damesbokshandschoenen behoren tot de beste kunstlederen handschoenen op de markt. Gemaakt van ultrasterk PU kunstleder met een perfecte afwerking en een geweldige uitstraling.
Dameshandschoenen?
Ja! Dameshandschoenen. Uit ervaring weten we dat dames over het algemeen kleinere handen hebben. In dat geval zijn een paar “normale” bokshandschoenen meestal te breed en ten tweede kunnen handschoenen die te groot zijn ernstige verwondingen veroorzaken. Onze dameshandschoenen zijn speciaal gemaakt voor een vrouwenhand. Bovenop hebben we een mooie en dikke vulling gemaakt, maar de handschoen is wat we noemen een Slim Fit model, om er zeker van te zijn dat deze perfect past bij een vrouwenhand. Deze dameshandschoenen kunnen zowel gebruikt worden voor het sparren als voor de boks zak.
Naast deze handschoenen hebben we ook bijpassende MMA shorts, kickboksbroekjes, scheenwreefbeschermers en rashguards in ons assortiment.