- Geschikt voor beginners en gevorderden
- Dubbel geweven voor extra duurzaamheid
- Slim-fit model voor optimale pasvorm
- Vetersluiting in de broek voor stabiliteit
- Wordt geleverd zonder band
Vanaf €113.99
Betaal gemakkelijk met o.a.
Beschrijving
Adidas judopak J650 contest (rood / wit)
Het Adidas judopak J650 contest in de kleuren rood en wit is een uitstekende keuze voor zowel beginnende als gevorderde judoka’s. Dit judopak is ontworpen om je optimaal te ondersteunen tijdens je trainingen en wedstrijden. Met een combinatie van 60% katoen en 40% polyester in de jas en 60% polyester met 40% katoen in de broek, biedt dit pak zowel comfort als duurzaamheid. De stof van 650 g/m² is stevig en bestand tegen intensief gebruik, waardoor je langer van je judopak kunt genieten. Dankzij de slimme constructie krimpt het pak minimaal, wat bijdraagt aan een perfecte pasvorm na het wassen.
De jas van het Adidas judopak J650 contest is dubbel geweven en op verschillende plekken extra verstevigd. Dit zorgt voor een langere levensduur van het pak, wat altijd een pluspunt is. De slim-fit snit sluit mooi aan op je lichaam en geeft je de vrijheid om je bewegingen optimaal te benutten. De broek is voorzien van een elastische band voor extra draagcomfort en een vetersluiting, zodat je je geen zorgen hoeft te maken dat je broek tijdens het sparren of trainen afzakt. Het Adidas-logo en de kenmerkende strepen zijn subtiel geborduurd op de schouders, wat het geheel een sportieve uitstraling geeft.
Bij het kiezen van de juiste maat is het belangrijk om te letten op de beschikbare opties. Het Adidas judopak J650 contest is verkrijgbaar in de maten 150, 160, 170, 180, 190, 200 en 210. Hierdoor is er voor vrijwel elke judoka een passende maat te vinden. Het is aan te raden om je maat te kiezen op basis van je lengte en gewicht. Dit zorgt ervoor dat je het meeste uit je judopak haalt en met zelfvertrouwen de mat op kunt. Houd er rekening mee dat het pak zonder band wordt geleverd, dus zorg ervoor dat je deze apart aanschaft.
Bij Vechtsportwinkel profiteer je van unieke voordelen. Je spaart automatisch voor extra korting op je volgende aankopen, wat het nog aantrekkelijker maakt om bij ons te winkelen. Bovendien bieden we gratis verzending naar Nederland en België voor bestellingen vanaf €75,-. Dit betekent dat je zonder zorgen kunt investeren in je sportuitrusting en tegelijkertijd kunt besparen.
Als je op zoek bent naar een judopak dat zowel kwaliteit als stijl biedt, dan is het Adidas judopak J650 contest in rood en wit de juiste keuze voor jou. Wacht niet langer en voeg dit geweldige judopak toe aan je sportoutfit. Met de juiste uitrusting ben je klaar om je vaardigheden te verbeteren en je doelen te bereiken. Maak de stap en bestel vandaag nog bij Vechtsportwinkel.
Extra informatie
Maat | 160 cm, 190 cm |
---|---|
Kleur | wit, rood |