• Officieel WAKO-shirt voor Kick Light
  • Bewegingsvrij model voor optimale bewegingsvrijheid
  • Gemaakt van 100% katoen
  • Onderhoudsvriendelijk en machinewasbaar

29.99

TOP TEN logo
SKU: 16182-1005 Merken: .
3 - 8 werkdagen levertijd
Gratis verzending v.a. €75,- NL/BE
2 jaar garantie
Automatisch sparen voor extra korting
Meer dan 40.000 tevreden klanten

Betaal gemakkelijk met o.a.

iDeal
Mastercard
Visa
American Express
Apple Pay
Google Pay
Bancontact
Belfius
Maestro
KBC

Beschrijving

TOP TEN T-shirt WAKO Kick Light basic wit

Gemaakt voor snel voetenwerk

Wie tijdens Kick Light vooral op timing vertrouwt, heeft kleding nodig die niet tegenwerkt. Dit shirt biedt ruimte voor snelle combinaties, draaien en korte verplaatsingen. De comfortabele pasvorm voelt prettig tijdens training, warming-up en wedstrijden. Ook na een lange avond op de tatami blijft het model aangenaam dragen. Kick Light valt binnen het semi-contact kickboksen, waarbij de scheidsrechter na elk raak punt kort onderbreekt. Snelheid en zuivere techniek tellen daar zwaarder dan hard doorzetten. Daarom past een licht en soepel shirt beter bij deze discipline dan een zwaar wedstrijdmodel.

De officiële WAKO-aanduiding verwijst naar de World Association of Kickboxing Organizations, de internationale bond achter deze wedstrijdregels. Daardoor sluit het shirt aan bij de herkenbare uitstraling van point fighting. Het ontwerp blijft bewust rustig, zodat je uitrusting niet meteen de hoofdrol opeist. De witte kleur combineert bovendien eenvoudig met andere trainingskleding. Dat is handig wanneer je sporttas al genoeg eigenzinnige kleurkeuzes bevat. Beginners dragen het shirt zonder ingewikkelde kledingregels. Ervaren kickboksers waarderen vooral de bewegingsvrijheid en het vertrouwde draaggevoel.

Katoen zonder kledingdrama

Voor het shirt is 100% katoen gebruikt, een materiaal dat zacht aanvoelt en prettig ademt. Tijdens intensieve oefeningen helpt dat om warmte en vocht minder opgesloten te laten voelen. De stof draagt natuurlijk op de huid, waardoor je minder snel last krijgt van een stug of plakkerig gevoel. Tegelijk blijft het shirt geschikt voor dagelijks gebruik buiten de sportschool. Na de training kan het gewoon in de wasmachine, wat vooral prettig is voor mensen met een volle wasmand. Regelmatig wassen helpt bovendien om zweetgeuren niet permanent onderdeel van je uitrusting te maken. Volg daarbij het waslabel, want ook katoen heeft zo zijn grenzen.

De mouwen zijn ontworpen om je armen niet onnodig af te remmen. Daardoor kun je stoten, afweren en combinaties uitvoeren zonder voortdurend aan je shirt te trekken. Het model werkt ook goed tijdens een warming-up of conditietraining. Wie uitsluitend een wedstrijdshirt zoekt, krijgt er dus een bruikbaar trainingsartikel bij. De eenvoudige afwerking maakt combineren met een broek of teamkleding gemakkelijk. Niets schreeuwt om aandacht, behalve misschien je traptechniek. Dat is doorgaans precies de bedoeling.

Pasvorm voor training en wedstrijd

Kies bij dit model je gebruikelijke kledingmaat en vergelijk bij twijfel je borstomvang met de maattabel. Meet zonder strak aan te trekken, zodat de gekozen pasvorm niet onnodig krap uitvalt. Een iets ruimere fit geeft extra bewegingsvrijheid tijdens draaien en zijwaartse stappen. Wie liever dicht op het lichaam traint, kan zijn normale maat aanhouden. Trek het shirt tijdens passen even aan en beweeg je armen boven het hoofd. Zo merk je snel of de schouders en mouwen voldoende ruimte bieden. Een shirt hoort te volgen, niet mee te discussiëren tijdens iedere stoot.

Tijdens point fighting draait alles om afstand, ritme en het moment waarop je scoort. Het kledingstuk ondersteunt dat spel doordat het soepel meebeweegt en weinig afleidt. Combineer het met slanke point-fightingbescherming wanneer je volgens wedstrijdregels traint. Dergelijke uitrusting is gemaakt voor snelheid en controle, niet voor zwaar full-contactwerk. Op wedstrijden worden vaak rode en blauwe kleuren voorgeschreven, afhankelijk van de organisatie. Wit is daarom vooral geschikt voor training, warming-up en situaties zonder vaste kleurindeling. Controleer voor een wedstrijd altijd de actuele kledingvoorschriften van jouw bond of organisator.

Een nuchtere keuze voor je sporttas

Dit shirt is geschikt voor beginnende kickboksers en sporters die al langer op de tatami staan. De combinatie van katoen, bewegingsruimte en eenvoudig onderhoud houdt het praktisch in dagelijks gebruik. Je draagt het tijdens techniektraining, conditiewerk of een rustige wedstrijddag. Dankzij het sobere ontwerp past het ook buiten de dojo zonder eruit te zien als een wandelend reclamebord. Dat laatste is geen officiële producteigenschap, maar wel een aangename bijkomstigheid. De stof voelt comfortabel aan en de pasvorm blijft functioneel bij verschillende trainingsvormen. Zo krijg je een shirt dat gewoon doet waarvoor het bedoeld is.

Bij Vechtsportwinkel spaar je automatisch voor extra korting bij volgende aankopen. Dat voordeel loopt ongemerkt mee, ongeveer zoals conditie opbouwen: niet spectaculair per minuut, wel nuttig over tijd. Bestellingen vanaf 75 euro worden bovendien gratis verzonden naar Nederland en België. Handig wanneer je tegelijk beschermers, sportkleding of andere trainingsbenodigdheden nodig hebt. Controleer vooraf de maattabel, kies de pasvorm die je prettig vindt en houd het waslabel bij de hand. Daarna kan dit TOP TEN-shirt zonder veel ceremonie de sporttas in. Een rustige keuze dus, voor trainingen waarin vooral je techniek aandacht verdient.

Aanvullende informatie

Maat

L, XXL

Kleur

wit

Geslacht

,

Leeftijd

Materiaal

Doelgroep

,

Dit zeggen onze klanten

8.5/10 op basis van 206 beoordelingen
★★★★★
Mijn levering had wel vertraging maar ze hielden me wel op de hoogte.
Anne De Cuyper , NL   |  30-03-2026
★★★★★
Zeer goede service prijs/kwaliteit is supper
Paul Spillemaeckers , BE   |  19-02-2026
★★★★★
Bestelling gedaan vanwege goede prijzen en product! Telefonisch contact gehad en 1e deel bestelling al ontvangen met gifts, waardoor je oog merkt voor echte service. Nu nog wachten op deel 2 en kickboksen maar!
MC Maastricht , NL   |  11-02-2026
★★★★★
Goede prijzen, goede service
Julia , NL   |  08-02-2026
★★★★★
Zeer betrouwbaar en persoonlijke benadering van de klant. Zeer hoog servicelevel. Bestelde bokshandschoenen hadden gebruikssporen. Hierover een melding gedaan per e-mail met foto's. Dezelfde avond werd ik gebeld door Hans van den Ing. De handschoenen bleken een geretourneerd product, maar dat stond nergens vermeld. Samen tot een goede oplossing gekomen: een extra korting voor de handschoenen. En binnen enkele dagen stond het bedrag al op mijn rekening. Echt top!
Mado , NL   |  30-01-2026
★★★★★
Goede communicatie, artikel goed ontvangen
Nico Vermunicht , BE   |  29-01-2026
★★★★★
Correcte prijzen, snelle levering en goede klantenservice bij vragen.
Brecht Vandamme , NL   |  30-12-2025
★★★☆☆
Nog geen info over de levering
Jimmy Peeters , BE   |  20-11-2025
★★★★★
Goede kwaliteit voor een goede prijs en snel geleverd
RBR , BE   |  15-09-2025
★★★★★
Zeer mooie boksdummy gekocht goede kwaliteit
Miranda , NL   |  16-08-2025