- 100% polyester voor licht en slijtvast draagcomfort
- Ademend en sneldrogend voor intensieve training
- Slim fit pasvorm voor een sportieve, strakke look
- Machinewasbaar en eenvoudig te onderhouden
- Bestand tegen fysieke belasting tijdens vechtsporttraining
€29.99
Betaal gemakkelijk met o.a.
Beschrijving
TOP TEN T-Shirt “ITF Hyper” – white
Een shirt dat het hele jaar meedoet
Wie Taekwondo serieus neemt, wil geen shirt dat alleen in de zomer bruikbaar is. Dit TOP TEN T-Shirt “ITF Hyper” blijft ook in koudere maanden prettig zitten, zonder dat je er als een ingepakte wandelende kachel bijloopt. Het is gemaakt voor training, warming-up en alles daartussenin. Dankzij de sportieve snit sluit het mooi aan op het lichaam, zonder log te ogen. Het polyester houdt de pasvorm goed vast, ook als je het vaak wast. Je trekt het dus niet na drie rondes al scheef uit de wasmand. De stof voelt licht en functioneel aan, maar kan wel tegen een stootje.
Voor de Taekwondo-praktijk, niet voor de vitrinekast
Het ontwerp is duidelijk en strak, zodat je meteen ziet waar dit shirt voor staat. Dat past goed bij de International Taekwon-Do Federation, de federatie die teruggrijpt op het traditionele Chang-Hon curriculum van generaal Choi Hong Hi. Je draagt het tijdens training, bij clubactiviteiten of gewoon onderweg naar de zaal. De ronde hals en de T-vorm geven het shirt een klassieke sportlook, zonder dat het ouderwets wordt. Door de ademende en sneldrogende eigenschappen blijf je comfortabel, ook als de training wat langer duurt. Bovendien kan de stof beter omgaan met fysieke belasting dan een doorsnee vrijetijdsshirt. Dat scheelt gedoe, zeker als je vaak traint en niet van fragiele kleding houdt.
Pasvorm zonder fratsen
De snit is slank, dus het shirt valt dicht op het lichaam. Dat is handig als je vrij wilt bewegen en geen extra stof om je heen wilt voelen. Tegelijk blijft het model netjes zitten bij draaien, strekken en herhalen, wat in de dojo of trainingszaal geen overbodige luxe is. Kies je normale maat als je een aansluitende pasvorm wilt, en neem iets ruimer als je liever wat meer lucht hebt. Omdat het shirt machinewasbaar is, hoef je na een stevige sessie niet ingewikkeld te doen. De stof droogt snel, waardoor het vaak weer klaar ligt voor de volgende training. Dat is praktisch voor wie vaker op de mat staat dan op de bank.
Materiaal dat zijn werk doet
Het shirt is gemaakt van 100% polyester, en dat merk je vooral aan de vormvastheid en het onderhoudsgemak. Polyester is hier geen modegril, maar gewoon een slimme keuze voor sportkleding die vaak gebruikt wordt. De vezels nemen weinig vocht op, waardoor het shirt sneller droogt en minder zwaar aanvoelt tijdens inspanning. Ook na veel wasbeurten blijft het model beter in vorm dan bij een slappere katoenen variant. Dat maakt het geschikt voor intensieve trainingen en regelmatige clubavonden. Bestel je voor 75 euro, dan profiteer je van gratis verzending naar Nederland en België, en automatisch sparen voor extra korting loopt gewoon mee. Soms is het fijn als een shirt niet alleen goed zit, maar ook een beetje meedenkt.
Als je een sportshirt zoekt dat Taekwondo serieus neemt zonder zichzelf te verheerlijken, dan zit je hier goed.













