- AeroDry stof voert vocht snel af voor koel en droog comfort
- Lichtgewicht en ademend voor intensieve kickbokstraining
- Atletische pasvorm voor optimale bewegingsvrijheid
- Gesublimeerde print blijft mooi en vervaagt niet
- Premium uitstraling met geborduurd KING PRO BOXING logo
€19.95
Betaal gemakkelijk met o.a.
Beschrijving
King Pro Boxing KPB BLOODLINE TEE 1 in zwart voor serieuze training
Een shirt dat niet doet alsof
De King Pro Boxing KPB BLOODLINE TEE 1 is gemaakt voor trainingen waarin je shirt niet na vijf minuten al begint te klagen. Je trekt hem aan voor kickboksen, Muay Thai, boksen, MMA of een stevige fitnesssessie, en hij blijft gewoon doen wat hij moet doen. Het BLOODLINE-ontwerp is strak en rustig, zonder schreeuwerige fratsen, maar wel met genoeg karakter om te laten zien dat je niet in een willekeurig sportshirt bent verschenen. De zwarte kleur houdt het geheel nuchter en makkelijk te combineren, wat prettig is als je trainingstas al vol genoeg zit met spullen die allemaal net iets anders ruiken. Dankzij de atletische pasvorm beweegt het shirt met je mee, in plaats van tegen je in te werken. Dat merk je bij stoten, clinchen, sprawls en alles daartussenin. Wie graag traint zonder aan kleding te hoeven denken, zit hier goed.
AeroDry: droog blijven zonder theater
Het shirt is gemaakt van AeroDry performance fabric, en dat klinkt misschien alsof het uit een laboratorium komt, maar het effect is vooral praktisch. De stof voert vocht snel af, zodat zweet niet in het shirt blijft hangen alsof het een logeerpartij heeft geboekt. Daardoor blijf je langer koel en comfortabel, ook als de ronde wat langer duurt dan je had gehoopt. Lichtgewicht materiaal helpt bovendien om vrij te bewegen, wat fijn is als je niet wilt dat je kleding zich gedraagt als een natte handdoek. Tijdens intensieve training voelt het shirt luchtig aan, en dat scheelt net genoeg om je aandacht bij je techniek te houden. Voor wie vaak traint, is dat geen luxe maar gewoon prettig. De combinatie van ademend vermogen en snelle vochtafvoer maakt dit shirt geschikt voor zowel harde padsessies als rustige krachttraining.
Bedrukt met beleid, geborduurd met smaak
De BLOODLINE-serie kiest niet voor drukte, maar voor een nette uitstraling die lang meegaat. Het ontwerp is volledig gesublimeerd, wat betekent dat de kleuren en graphics in de stof zitten en niet bovenop het shirt liggen te wachten op hun eerste scheur. Daardoor blijft het shirt er ook na veel wassen en veel zweten fris uitzien, zonder dat de print gaat barsten of afbladderen als een slecht geplande verfklus. Op de borst zit een klein geborduurd KING PRO BOXING-logo, en dat geeft het geheel net wat meer diepte en afwerking. Het is een detail dat je pas echt waardeert als je van dichtbij kijkt, zoals een goede uppercut: niet overdreven, wel raak. De uitstraling blijft ingetogen, maar duidelijk sportief. Je krijgt dus een shirt dat er in de gym goed uitziet en niet na drie trainingen al zijn verhaal kwijt is.
Pasvorm, maat en een beetje gezond verstand
De athletic performance fit is gemaakt om natuurlijk met je lichaam mee te bewegen. Dat betekent dat het shirt aansluit zonder je vast te zetten, wat handig is als je veel draait, reikt of explosief werkt. De beschikbare maten lopen van S tot en met XXL, dus er is genoeg ruimte om een pasvorm te kiezen die bij jouw bouw en voorkeur past. Twijfel je tussen twee maten, dan is het meestal verstandig om te kijken hoe je het shirt wilt dragen: iets strakker voor een sportieve fit, of iets ruimer als je graag wat extra bewegingsvrijheid hebt. Omdat het shirt bedoeld is voor training, mag het best functioneel zitten, maar het hoeft niet te knellen alsof je een persoonlijke ruzie met de stof hebt. De zwarte uitvoering maakt het bovendien makkelijk om te combineren met shorts of trunks uit dezelfde BLOODLINE-lijn. En als je toch bezig bent met je trainingsset, is het prettig dat je automatisch spaart voor extra korting en bij bestellingen vanaf €75,- ook nog gratis verzending naar Nederland en België krijgt. Dat scheelt weer een klein, maar aangenaam stukje administratie.
Voor wie graag scherp traint
Dit shirt past goed bij vechters die waarde hechten aan comfort, bewegingsvrijheid en een rustige uitstraling. Je draagt het tijdens Muay Thai, kickboksen, boksen, MMA of gewoon een stevige workout in de sportschool. De stof blijft licht aanvoelen, zelfs als de training zwaarder wordt dan je planning had voorzien. Het borduursel en de gesublimeerde afwerking geven het shirt een verzorgde look zonder opsmuk. Daardoor voelt het net zo thuis op de mat als in de ring of bij de zak. Wie een trainingsshirt zoekt dat functioneel is en er tegelijk netjes uitziet, hoeft hier niet lang over na te denken. De King Pro Boxing KPB BLOODLINE TEE 1 doet precies wat een goed vechtsportshirt hoort te doen, en laat de rest aan jou over.
Aanvullende informatie
| Maat | S, M, L, XL, XXL |
|---|---|
| Geslacht | |
| Leeftijd |













