• Handgemaakt in Thailand voor hoge kwaliteit en afwerking
  • Comfortabele pasvorm met elastische taille en trekkoord
  • Zijsplitten voor optimale bewegingsvrijheid tijdens training en wedstrijd
  • Opvallend devil-design met full sublimatie en borduursels
  • KING-logo straalt kracht, autoriteit en uitstraling uit

Vanaf
49.95

Artikelnummer: KPB-DEVIL-4-L Merken: .
3 - 8 werkdagen levertijd
Gratis verzending v.a. €75,- NL/BE
2 jaar garantie
Automatisch sparen voor extra korting
Meer dan 40.000 tevreden klanten

Betaal gemakkelijk met o.a.

iDeal
Mastercard
Visa
American Express
Apple Pay
Google Pay
Bancontact
Belfius
Maestro
KBC

Beschrijving

King Pro Boxing KPB DEVIL 4: muay thai broekjes met een duivels randje

Een ring vol bravoure, zonder toneelgedoe

De King Pro Boxing KPB DEVIL 4 is een paar Muay Thai trunks voor vechters die liever niet onopgemerkt blijven. Het ontwerp is geïnspireerd op duivelse maskers en heeft precies genoeg dreiging om je tegenstander even te laten twijfelen, zonder dat je zelf in een carnavalsoptocht lijkt te staan. De broekjes zijn handgemaakt in Thailand, en dat zie je terug in de afwerking en de aandacht voor detail. Door de volledig gesublimeerde print blijft het ontwerp mooi in vorm, ook als jij al lang bezig bent met rondes tellen en ademhalen alsof het een vak is. De zwarte kleur geeft het geheel een strakke uitstraling, terwijl de geborduurde accenten net wat extra diepte toevoegen. Je draagt ze tijdens training of wedstrijd, en ze doen precies wat ze moeten doen: ruimte geven, stevig zitten en er tegelijk behoorlijk indrukwekkend uitzien. Voor wie graag iets kiest dat zowel functioneel als uitgesproken is, zit je hier goed.

Pasvorm die meebeweegt als een goede hoek

De elastische tailleband met trekkoord zorgt voor een comfortabele en veilige pasvorm, zodat je niet tijdens elke combinatie aan je broek hoeft te denken. Dat is prettig, want in de ring heb je al genoeg om op te letten zonder dat je kleding zich ook nog eens wil bemoeien met je focus. De zijsplitten geven extra bewegingsvrijheid, waardoor trappen, knieën en draaibewegingen soepeler gaan. Je merkt het verschil vooral wanneer je hoog inzet of snel van stand wisselt; het voelt dan minder alsof je in een nette broek op een familiefeest staat. De fit is ruim genoeg voor Muay Thai, maar sluit toch goed aan rond de taille, zodat alles op zijn plek blijft. Dankzij die combinatie kun je vrij bewegen zonder dat het broekje gaat trekken of schuren. Wie tussen maten twijfelt, kiest het best op basis van de gewenste pasvorm: liever iets losser voor maximale bewegingsruimte, of wat strakker als je het graag compact draagt. De beschikbare maten zijn S, M, L en XL, dus er is genoeg speelruimte om een goede match te vinden.

Borduursels, prints en een vleugje dreiging

Op de taille en middenvoor staat het KING-logo geborduurd, wat het broekje een duidelijke, stevige uitstraling geeft. De zijpanelen zijn voorzien van geborduurde patches, en dat geeft net wat meer structuur dan een vlakke print alleen. De volledig gesublimeerde artwork laat het devil-maskerconcept goed uitkomen, zonder dat het na een paar trainingen meteen zijn verhaal verliest. Dat is handig, want een broekje dat er na drie wasbeurten uitziet alsof het een zwaar leven heeft gehad, is ook maar half leuk. De mesh side panels voegen luchtigheid toe, zodat het geheel niet alleen stoer oogt maar ook prettig draagt tijdens intensieve sessies. Je krijgt dus een combinatie van uitstraling en gebruiksgemak, en dat is in vechtsport meestal een stuk nuttiger dan alleen mooi doen. De zwarte uitvoering maakt het makkelijk te combineren met andere gear, of je nu strak en sober wilt blijven of juist alles op scherp zet. Voor wie graag een beetje karakter in de uitrusting stopt, is dit een logische keuze.

Voor training, wedstrijd en alles daartussen

Deze Muay Thai trunks zijn gemaakt voor vechters die hun uitrusting serieus nemen, maar zichzelf gelukkig niet al te plechtig. Tijdens sparren geven ze genoeg bewegingsvrijheid om soepel te werken, terwijl ze in de wedstrijd die nette, klassieke Muay Thai-uitstraling behouden. De handgemaakte afwerking uit Thailand geeft vertrouwen, vooral omdat dat land nu eenmaal weet hoe je vechtsportkleding moet maken zonder er een ingewikkeld verhaal van te maken. Ook praktisch is het fijn dat de broekjes stevig zitten en niet constant gecorrigeerd hoeven te worden, want niets haalt je ritme zo onderuit als onnodig gefrunnik aan je tailleband. Bestel je daarnaast voor een bedrag vanaf €75,-, dan wordt de verzending naar Nederland en België gratis geregeld, wat altijd prettig is als je toch al bezig bent met je uitrusting aanvullen. Bovendien spaar je automatisch voor extra korting, zodat een volgende aankoop net wat vriendelijker uitpakt voor je portemonnee. De KPB DEVIL 4 is daarmee niet alleen een opvallend broekje, maar ook een slimme toevoeging aan je trainingsset. Als je iets zoekt dat stevig zit, vrij beweegt en net genoeg duistere flair heeft, dan is dit een prima moment om hem in je hoek te zetten.

Aanvullende informatie

Maat

S, M, L, XL

Kleur

Creme

Materiaal

Geslacht

Leeftijd

Wat is de juiste maat?

Aan de hand van de onderstaande tabel bepaal je eenvoudig welke maat kickboksbroekje jij nodig hebt. De maat kan het meest nauwkeurig worden bepaald door gebruik te maken van jouw taillemaat. De taille is het smalste deel van je torso en bevindt zich boven je navel en onder je ribben. De taille meet je door dit gedeelte helemaal rond op te meten met een meetlint.

De eerste maat bij (niet confectiemaat) van bijvoorbeeld een goed zittende spijkerbroek (vb. 28, 30, 32, 34) komt ook overeen met je taillemaat. Deze zou je eventueel ook als referentie kunnen gebruiken.

De kickboksbroekjes, veelal gemaakt in Thailand, vallen voor ons Europeanen vrij klein, schrik dus niet van het maatadvies, dit zegt verder niets over jouw postuur als fanatiek sporter.

MaatTaillemaat in inches / cmGewichtsklasse / leeftijd
XXS22 inch / 58 cmtot 35 kg / vanaf 6 jaar
XS24 inch / 61 cm34 - 42 kg / 8 - 11 jaar
S26 inch / 66 cm42 - 50 kg / 11 - 13 jaar
M28 inch / 71 cm50 - 60 kg / 13 - 16 jaar
L30 inch / 76 cm57 - 65 kg / volwassenen
XL / 2L32 inch / 81 cm65 - 75 kg / volwassenen
XXL / 3L34 inch / 86 cm75 - 90 kg / volwassenen
XXXL / 4L36 inch / 91 cm90 kg en meer / volwassenen

Dit zeggen onze klanten

8.5/10 op basis van 205 beoordelingen
★★★★★
Mijn levering had wel vertraging maar ze hielden me wel op de hoogte.
Anne De Cuyper , NL   |  30-03-2026
★★★★★
Zeer goede service prijs/kwaliteit is supper
Paul Spillemaeckers , BE   |  19-02-2026
★★★★★
Bestelling gedaan vanwege goede prijzen en product! Telefonisch contact gehad en 1e deel bestelling al ontvangen met gifts, waardoor je oog merkt voor echte service. Nu nog wachten op deel 2 en kickboksen maar!
MC Maastricht , NL   |  11-02-2026
★★★★★
Goede prijzen, goede service
Julia , NL   |  08-02-2026
★★★★★
Zeer betrouwbaar en persoonlijke benadering van de klant. Zeer hoog servicelevel. Bestelde bokshandschoenen hadden gebruikssporen. Hierover een melding gedaan per e-mail met foto's. Dezelfde avond werd ik gebeld door Hans van den Ing. De handschoenen bleken een geretourneerd product, maar dat stond nergens vermeld. Samen tot een goede oplossing gekomen: een extra korting voor de handschoenen. En binnen enkele dagen stond het bedrag al op mijn rekening. Echt top!
Mado , NL   |  30-01-2026
★★★★★
Goede communicatie, artikel goed ontvangen
Nico Vermunicht , BE   |  29-01-2026
★★★★★
Correcte prijzen, snelle levering en goede klantenservice bij vragen.
Brecht Vandamme , NL   |  30-12-2025
★★★☆☆
Nog geen info over de levering
Jimmy Peeters , BE   |  20-11-2025
★★★★★
Goede kwaliteit voor een goede prijs en snel geleverd
RBR , BE   |  15-09-2025
★★★★★
Zeer mooie boksdummy gekocht goede kwaliteit
Miranda , NL   |  16-08-2025